Regular activities

Delicious English

Tuesday

5-6PM

"Delicious English" on Tuesdays is a really tasty way of learning English for children aged 6-8. You're welcome to join the cycle of language workshops which merge cooking simple dishes together and studying English every Tuesday from 5 to 6PM. Learning through fun is the best way to satisfy children. The cycle lasts for two semesters. There are up to 10 students in every group, and the price is 200PLN for 4 subsequent Tuesdays. It is also possible to pay upfront - 675PLN for 15 lessons, thus receiving a discount.

Long story short:
The price for 4 subsequent lessons is 200PLN or 675PLN for the entire semester (15 lessons).

Age:
6-8

Sign up here:
kontakt@kidskitchen.pl
or text us on Facebook

Gotujemy Obiad

Czwartki

od 17.00 do 19.00

Kids' Kitchen zaprasza wszystkich kuchennych adeptów w wieku 11-14 lat do wspólnego gotowania. W tym roku bohaterem naszych cyklicznych spotkań jest OBIAD. Wszyscy wiemy, jak ważne są te wspólne, rodzinne posiłki i czas spędzony z najbliższymi. Kulinarne wyzwania dla naszych starszych adeptów wzniosą Was na wyżyny niebiańskich smaków i przepysznych doznań. Systematyczna nauka sprawi, że Wasze pociechy zaskoczą Was swoimi przepisami i umiejętnościami. Smarfonowym i tabletowym złodziejom czasu mówimy zdecydowane NIE. W zamian gwarantujemy doskonałą kulinarną przygodę oraz wyzwania, które przeniosą Wasze dzieciaki na coraz to wyższe i trudniejsze stopnie wtajemniczenia.
Poczucie własnej wartości oraz wiara w siebie i to, co potrafią, to dodatkowe plusy, które pozostają na całe życie. Dodatkowo, wspólnie przygotowywane w domu posiłki to kolejna możliwość zacieśnienia Waszych rodzinnych relacji... Kto wie, może pomoc przeszkolonych przez nas pociech sprawi, że zyskacie cenny czas na inne, równie przyjemne wspólne chwile.
Wchodzicie w to?

Zapraszamy:
Cena za cykl czterech dwugodzinnych warsztatów: 240 zł 
wiek: 11-14 lat
grupa do 16 osób

If you have any questions, doubts, if you’re not certain – call us or text us!

You may sign up here:
502 308 740
kontakt@kidskitchen.pl
or just text us on Facebook