Zajęcia regularne

Delicious English

Wtorki i Czwartki

godzina 16.30-17.30

Wtorkowe oraz Czwartkowe „Delicious English” – czyli bardzo smaczna nauka języka angielskiego dla dzieciaków  w wieku od 4 do 6 lat. Zajęcia prowadzone przez doświadczoną nauczycielkę szkoły międzynarodowej w Katowicach, specjalizującą się właśnie w nauczaniu małych dzieci :), która już od dłuższego czasu współpracuje z Kids’ Kitchen prowadząc nasze warsztaty kulinarne dla najmłodszych.
Zapraszamy  dwa razy w tygodniu od 16.30 do 17.30 na cykl zajęć językowych łączących wspólne przyrządzanie łatwej potrawy z nauką języka. Forma zabawy to najlepsza gwarancja satysfakcji dzieci. Cykl ten obejmuje dwa semestry, zajęcia odbywają się w grupach ośmioosobowych, a odpłatność to 400 zł za 8 kolejnych wtorkowych i czwartkowych angielskich kucharzeń. Można zapłacić również za semestr z góry 1350 zł za 30 zajęć, uzyskując bonifikatę.  
 

W skrócie:
Cena za kolejne 8 zajęć w miesiącu to 400 zł lub za semestr (30 zajęć) to 1350 zł.

Wiek: 4-6

Grupa ośmioosobowa

Zapisy:
kontakt@kidskitchen.pl
lub wysyłając do nas wiadomość na fb

Gotujemy Obiad

Czwartki

od 17.00 do 19.00

Kids' Kitchen zaprasza wszystkich kuchennych adeptów w wieku 11-14 lat do wspólnego gotowania. W tym roku bohaterem naszych cyklicznych spotkań jest OBIAD. Wszyscy wiemy, jak ważne są te wspólne, rodzinne posiłki i czas spędzony z najbliższymi. Kulinarne wyzwania dla naszych starszych adeptów wzniosą Was na wyżyny niebiańskich smaków i przepysznych doznań. Systematyczna nauka sprawi, że Wasze pociechy zaskoczą Was swoimi przepisami i umiejętnościami. Smarfonowym i tabletowym złodziejom czasu mówimy zdecydowane NIE. W zamian gwarantujemy doskonałą kulinarną przygodę oraz wyzwania, które przeniosą Wasze dzieciaki na coraz to wyższe i trudniejsze stopnie wtajemniczenia.
Poczucie własnej wartości oraz wiara w siebie i to, co potrafią, to dodatkowe plusy, które pozostają na całe życie. Dodatkowo, wspólnie przygotowywane w domu posiłki to kolejna możliwość zacieśnienia Waszych rodzinnych relacji... Kto wie, może pomoc przeszkolonych przez nas pociech sprawi, że zyskacie cenny czas na inne, równie przyjemne wspólne chwile.
Wchodzicie w to?

Zapraszamy:
Cena za cykl czterech dwugodzinnych warsztatów: 240 zł 
wiek: 11-14 lat
grupa do 16 osób

 

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, zastanawiasz się czy warto - pisz lub dzwoń do nas śmiało

Zapisy:
502 308 740
kontakt@kidskitchen.pl
lub wysylając do nas wiadomość na fb