Półkolonie

Wielkanocne koszyczki
Dni wolne od szkoły - formularz

18.04.2019 - 19.04.2019

Na Wielki czwartek i Wielki Piątek rodzice nie muszą już szukać opieki nad swoimi pociechami w wieku 7-10 lat. Kids’ Kitchen zaprasza w tych dniach na dwudniowe, pełne zabawy i kulinarnych wyzwań warsztaty, podczas których przygotowywać będziemy m.in. wielkanocne koszyczki i inne związane ze świętami specjały.

Cena za pełne dwa dni to 220 zł od osoby w grupie do 14 osób.
wiek: 7-10 lat

Nie czekajcie na ostatni moment, zapiszcie swoją pociechę już teraz!


Lato 2019

LETNIA AKADEMIA GOTOWANIA

Półkolonie dla młodych szefów kuchni

Kids' Kitchen otwiera przed Wami podwoje podczas ferii oraz wakacji i zaprasza w swoje progi przez cały tydzień. U nas nie będziecie się nudzić, zapewniamy świetną zabawę połączoną z nauką np. gotowania czy innych przydatnych zajęć - również w połączeniu z nauką języków obcych. Nasi prowadzący gwarantują pełen profesjonalizm, daleko posuniętą empatię, bogate doświadczenie i głowy pełne pomysłów i rozwiązań.

W Kids' Kitchen Wasze dzieci będą bawiły się w grupach najwyżej piętnastoosobowych, nigdy nie będą głodne - w końcu to Kids' Kitchen - a Państwo możecie iść spokojnie do swoich zajęć w czasie, gdy Wasze pociechy będą u nas.

Warto również się zastanowić nad wykupieniem całego cyklu zajęć dla dzieci pracowników Państwa firmy czy dla dzieci grupy przyjaciół lub znajomych. Niebanalność i niezwykłość zajęć w Kids' Kitchen sprawia, że dzieci chcą tutaj wracać jak najczęściej. Oderwijcie swoje pociechy od ekranów monitorów i sprawcie, by spędzały czas wolny kreatywnie i wesoło.

Tematyka takich półkolonii dla całej grupy może zostać uzgodniona wcześniej, chętnie wysłuchamy Państwa oczekiwań w tym względzie, gdyż chcemy, by dzieci były tak zadowolone, jak to tylko możliwe.

Kids' Kitchen to wykwalifikowana kadra doświadczonych wychowawców z wieloletnią praktyką w zawodzie. Każdy z nas oprócz doświadczenia ma niezbędne uprawnienie i nigdy nie był karany (co łatwo sprawdzić w KRK).Tak więc, powierzając nam dzieci, możecie być Państwo pełni naszego profesjonalizmu i umiejętności. Wszystkie prowadzone przez nas półkolonie są zgłoszone do Kuratora Śląskiego, który sprawuje nad nimi nadzór pedagogiczny. Ponadto każde dziecko uczestniczące w półkoloniach jest ubezpieczone od NNW.