Lato 2019

LETNIA AKADEMIA GOTOWANIA

Półkolonie dla młodych szefów kuchni

Kids' Kitchen otwiera przed Wami podwoje podczas ferii oraz wakacji i zaprasza w swoje progi przez cały tydzień. U nas nie będziecie się nudzić, zapewniamy świetną zabawę połączoną z nauką np. gotowania czy innych przydatnych zajęć - również w połączeniu z nauką języków obcych. Nasi prowadzący gwarantują pełen profesjonalizm, daleko posuniętą empatię, bogate doświadczenie i głowy pełne pomysłów i rozwiązań.

W Kids' Kitchen Wasze dzieci będą bawiły się w grupach najwyżej piętnastoosobowych, nigdy nie będą głodne - w końcu to Kids' Kitchen - a Państwo możecie iść spokojnie do swoich zajęć w czasie, gdy Wasze pociechy będą u nas.

Warto również się zastanowić nad wykupieniem całego cyklu zajęć dla dzieci pracowników Państwa firmy czy dla dzieci grupy przyjaciół lub znajomych. Niebanalność i niezwykłość zajęć w Kids' Kitchen sprawia, że dzieci chcą tutaj wracać jak najczęściej. Oderwijcie swoje pociechy od ekranów monitorów i sprawcie, by spędzały czas wolny kreatywnie i wesoło.

Tematyka takich półkolonii dla całej grupy może zostać uzgodniona wcześniej, chętnie wysłuchamy Państwa oczekiwań w tym względzie, gdyż chcemy, by dzieci były tak zadowolone, jak to tylko możliwe.

Kids' Kitchen to wykwalifikowana kadra doświadczonych wychowawców z wieloletnią praktyką w zawodzie. Każdy z nas oprócz doświadczenia ma niezbędne uprawnienie i nigdy nie był karany (co łatwo sprawdzić w KRK).Tak więc, powierzając nam dzieci, możecie być Państwo pełni naszego profesjonalizmu i umiejętności. Wszystkie prowadzone przez nas półkolonie są zgłoszone do Kuratora Śląskiego, który sprawuje nad nimi nadzór pedagogiczny. Ponadto każde dziecko uczestniczące w półkoloniach jest ubezpieczone od NNW.