Ferie

W pięć dni dookoła świata - Zimowa Akademia Kids' Kitchen

13.01 – 17.01 oraz 20.01 – 24.01Ferie zimowe dla dzieci w wieku 6 - 12 w Kids' Kitchen

Kids' Kitchen zaprasza wszystkie dzieci na Zimową Akademię Kids’ Kitchen. Tym razem przez pięć kolejnych dni tygodnia odwiedzimy Francję, USA, Włochy, Polskę i Grecję. Zapewnimy wspaniałą zabawę, podczas której uczestnicy poznają zwyczaje, kulturę i kuchnię tych krajów. Wspólne gotowanie pysznych potraw będących próbkami smaku poszczególnych kuchni narodowych, zabawy sportowe, takie jak petanque, kręgle, wrotki - charakterystyczne dla danego państwa, szycie flag i innych gadżetów związanych z daną kulturą czy w końcu seans filmowy, to gwoździe naszego programu. Wszystkie te wyzwania pozostawią trwałe i piękne wspomnienia i nauczą dzieci empatii, otwartości i poszanowanie swojej i innych kultur.

Zajęcia poprowadzą doświadczeni i kreatywni pedagodzy, dla których praca z dziećmi jest pasją. Dzieci będą pod troskliwą opieką, jednocześnie ucząc się samodzielności. Nie zabraknie również chwil z potyczkami językowymi, takimi jak kalambury. Dlatego też nie warto czekać, bo miejsc może zabraknąć.

W skrócie:

  • ☆ I turnus: 13.01 – 17.01
  • ☆ II turnus: 20.01 – 24.01
  • ☆ godziny zajęć: 8:00-16:00 (każdy dzień rozpoczynamy w Zespole Szkół Prywatnych na ul. Witosa 18, a kończymy w kuchni Kids' Kitchen na ul. Żwirki i Wigury 19)
  • ☆ Cena 600 zł / turnus (rodzeństwo i dzieci z grup zorganizowanych płacą 550 zł od osoby)
  • ☆ wiek uczestników: 6-12 lat
  • ☆ wykwalifikowana kadra pedagogiczna
  • ☆ opłacone ubezpieczenie NW dla każdego dziecka

Czekamy na Was - nie zwlekajcie!

Przejdź do formularza aby zapisać swoją pociechę!

Zapraszamy na Smaczne Ferie

Ilość miejsc ograniczona!


Sprawdź kalendarz zajęć