Ferie

Zimowa Akademia Gotowania

11.02-15.02 oraz 18.02-22.02Ferie zimowe dla dzieci w wieku 6 - 12 w Kids' Kitchen

Kids' Kitchen zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat na półkolonie zimowe. Zapewniamy przepyszną zabawę podczas samodzielnie wykonywanych śniadań, obiadów i podwieczorków. Gotowanie, pieczenie i piękne podanie przysmaków usatysfakcjonuje nawet najbardziej wysublimowane podniebienia. Wśród przyrządzanych potraw na pewno nie zabraknie domowego makaronu z ulubionym sosem, własnoręcznie wykonanych hamburgerów i bułek, śląskiego obiadku, warzywnej tarty, quesadillas, mini rogalików , cynamonowych drożdżówek i bananowych racuchów. Wszystkie te kulinarne wyzwania wykonane przez dzieci i zapisane w spersonalizowanych księgach kucharskich :-) pozostaną z dziećmi na długo.

Przejdź do formularza aby zapisać swoją pociechę!

W międzyczasie proponujemy również ciekawe aktywności ruchowe. W zależności od aury - pod dachem i pod chmurką: kręgle, łyżwy lub wrotki, lepienie bałwana i wojna na śnieżki... Oprócz tego kreatywne zajęcia nie tylko kuchenne, lecz również plastyczne. Wyborna zabawa gwarantowana. Dajcie się skusić...

W pierwszym tygodniu grupą dowodziła będzie Pani Małgosia Andrysiak – pedagog i artysta – plastyk, prowadzący na co dzień zajęcia w największej szkole niepublicznej w naszym regionie.
W drugim tygodniu ferii naszym pachnącym, smakowitym i kolorowym przedsięwzięciem zawiadywać będzie Pani Alicja Pastuszka – doświadczony pedagog; na co dzień nauczyciel międzynarodowej szkoły Complex of Silesian International Schools w Katowicach, tak więc oprócz doskonałej zabawy i szlifowania kunsztu kulinarnego, można będzie podnieść swoje kompetencje językowe! Paniom Alicji i Małgosi towarzyszyć będą sympatyczni i otwarci na potrzeby młodych adeptów kulinarnej alchemii, posiadający pedagogiczne kwalifikacje instruktorzy i opiekunowie.
Kolorytu naszej kadrze doda z pewnością Pan Claudio Basaez – pedagog, znawca sztuki kulinarnej i jednocześnie błyskotliwy artysta – magik(!), który przyjechał do nas aż z Ameryki Południowej!

W skrócie:

  • ☆ I turnus: 11.02-15.02
  • ☆ II turnus: 18.02-22.02
  • ☆ godziny zajęć: 8:30-16:00 (można dziecko przyprowadzić nawet o 7:30)
  • ☆ Cena 600 zł / turnus (rodzeństwo i dzieci z grup zorganizowanych płacą 550 zł od osoby)
  • ☆ wiek uczestników: 6-12 lat
  • ☆ wykwalifikowana kadra pedagogiczna
  • ☆ opłacone ubezpieczenie NW dla każdego dziecka

Jeszcze się zastanawiacie, nie warto czekać, zapiszcie swoją pociechę już teraz!

Zapisy:
tel. 502 308 740
kontakt@kidskitchen.pl
lub wysyłając do nas wiadomość na fb

Zapraszamy na Smaczne Ferie

Ilość miejsc ograniczona!


Sprawdź kalendarz zajęć